Mariánskohorské boudy
vlajka
vlajka

Mariánskohorské boudy

Mariánskohorské boudy

 

Chalupa se nachází v Jizerských horách, oblast Mariánskohorské boudy, 3 km od obce Josefův Důl – po žluté turistické značce. V oblasti jsou 4 chalupy. Je to 2.chalupa ve směru od Josefova Dolu, má kamennou podezdívku. Před chalupou je malinký rybníček. č. popisné 833. V chalupě je velká světnice, kde jsou kachlová kamna, stoly, lavice, 4 postele. Na půdě je jedna velká a jedná malá místnost na spaní s kamny. K dispozici je cca 20 matrací. V kamenné části je kuchyň, kde je vařič, kamna a nádobí.

 

Chalupa má suché WC.

 

Pitná voda je ve studánce u horní chalupy a vtéká do rybníčku u naší chalupy. Vodu tedy nabírejte přímo u naší chalupy 🙂

 


Informace k topení – je vhodné zatopit nejdříve v komíně, aby se zahřál a kamna lépe táhla. Petrolejky, zvlášť v zimním období, rozsvěcujte, až když se skleněný cylindr trochu zahřeje, jinak praskne. 

 

Kompost napravo od ohniště (dřevěná ohrádka mezi smrky). Odpadky které nelze kompostovat /plechovky, plasty/ prosím pokud to bude možné odvezte.

 

 

Ceník ubytování na Mariánskohorských boudách 

 

(platný od 1. 1. 2019)

 

Kdo

veřejnost

členové Čmeláka

Víkendy*Všední dny

Víkendy* Všední dny

děti do 3 let

Zdarma            Zdarma

Zdarma        Zdarma

 

děti do 10 let

80 Kč/noc        80 Kč/noc

65 Kč/noc    55 Kč/noc

 

mládež do 18 ti let

120 Kč/noc     100 Kč/noc

90 Kč/noc    80 Kč/noc

 

dospělí

190 Kč/noc     160 Kč/noc

110 Kč/noc   90 Kč/noc

 

 

*víkend = pátek až neděle

 

Předem se platí nevratná záloha na účet SPP /č. účtu : 288 776 2389/0800. Záloha slouží společně s písemnou objednávkou (stačí e-mailem) jako záruka pro klienta na zajištění termínu. Výše zálohy pro pobyt na 1 či 2 noci (například na víkend) činí 2 500,- Kč u týdenního pobytu 4 000,- Kč. Před pobytem Vám vystavíme zálohovou fakturu.

 

Skupiny mohou využít i paušální platbu při pobytu dvou a více nocí – 3 000,- Kč/noc.

 

/tj. pronajmout si chalupu za tuto cenu nehledě na počet ubytovaných/

 

Zvláštní cena za Silvestra -na zarezervování termínu je třeba složit předem nevratnou zálohu 7.000 Kč, což je zároveň cena za ubytování během silvestrovské noci nehledě na počet ubytovaných lidí. Ostatní dny okolo Silvestra pak ubytovaní hradí běžnou ubytovací cenu za osobu a noc.

 

 

Volné termíny:

 
Vysvětlivky: ZELENÁ kolonka = volný termín; ČERVENÁ kolonka = obsazený termín; ZELENO-ČERVENÁ kolonka = příjezd/odjezd.

 

 

 

Informace k příjezdu na chalupu : Pokud pojedete na chalupu svým autem, zapůjčíme Vám přenosnou povolenku k vjezdu od Lesů ČR v Jablonci nad Nisou.

 

Informace k parkování: Auto na které máte od nás zapůjčenou přenosnou povolenku k vjezdu platí pouze pro jedno osobní auto /zaparkujte přímo na pozemku před chalupou/.

 

V zimních měsících se k chalupě autem nedostanete.


Další info a volné termíny: jana.stara@cmelak.cz
tel.: 777 749 374, 482 751 195

 

Na venkovní oheň si prosím natahejte klest a dřevo z lesa. Venku u chalupy je dřevo pouze na topení v kamnech. Děkujeme.