Chci se zapojit jako majitel nebo vedení firmy
vlajka
vlajka

Chci se zapojit jako majitel nebo vedení firmy

 

Víme, co je to zajistit peníze na výplaty, plnit termíny, řešit problémy s lidmi, bojovat s únavou a překonávat překážky. Také víme, že kdo chce něco dokázat, nesmí moc tříštit pozornost a musí usilovně pracovat na realizaci své vize. I proto možná umíme najít společnou řeč s mnoha podnikateli.

 

Zde je nabídka pro Vás, vyberte si jen, jak jste na tom:

 

1.Pokud se Vám to, co děláme, líbí, ale nemáte moc času – OK, pošleme Vám rovnou návrh darovací smlouvy, Vy se pak v klidu rozhodnete, zda ji i vyplníte a na jakou částku. Vše vyřídíme elektronicky nebo po telefonu. Čas jsou peníze.

 

Pošlete mi návrh darovací smlouvy.


   

   

   2. To, co děláme, se Vám líbí, ale máte jen málo času – OK, rádi za Vámi přijedeme a nezávazně probereme možnosti spolupráce či podpory. Když píšeme  nezávazně, myslíme skutečně nezávazně.

   

    

    

   3. To, co děláme, se Vám líbí, a nějaký čas také máte – To je možná ideální chvíle udělat společně akci pro vaše zaměstnance nebo vám ukázat v terénu naše lokality.

    

    


     

     

     

    4. To, co děláme, se Vám líbí a máte hodně času. Možná, že si chcete dát od byznysu na chvíli pauzu, nebo jste právě prodali firmu nebo jste v důchodu nebo bojujete se syndromem vyhoření. Myslíme, že jste na dobré adrese. Práce u nás je sice také náročná, ale hlavně smysluplná. To, čeho si ceníme, jsou dobré vztahy, které mezi sebou máme. Možná umíte něco, co my ne a pomůžete nám naši práci dělat lépe, nebo si chcete jen vyvěrat hlavu a chcete strávit měsíc nebo dva fyzickou prací v terénu. Tak co, chcete to zkusit?