10
dub 14

 alej 201

 

Nabízíme obcím a školám v libereckém kraji jedinečnou možnost zvelebit své okolí a vysadit s místními obyvateli stromy a keře. Na veřejně přístupných pozemcích tak může i letos vyrůst nová alej, park nebo remízek.


Obce či školy, které by se rády zapojily do obnovy harmonické a funkční české krajiny mohou kontaktovat koordinátorku projektu Ing. Dagmar Najmanovou na emailu   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . 

Neváhejte! Pro velký zájem už zbývá jen posledních 150 ks sazenic (buky, duby a jilmy). Jaro si letos pospíšilo, tak i výsadby musí proběhnout co nejdříve, nejpozději v týdnu do 25. dubna 2014. 

V roce 2013 se do projektu již zapojilo 43 subjektů (obcí a škol) s 932 účastníky, kteří vysázeli do krajiny 3269 sazenic dřevin. Organizace Čmelák ve výsadbách s obcemi a školami pokračuje i letos na jaře, kdy plánuje vysadit do kraje ještě více jak 800 listnatých dřevin. 

Výsadby se mohou uskutečnit díky projektu „Krajinné struktury v česko-saském příhraničí“ spolufinancovaného z Evropského fondu pro regionální rozvoj z programu Cíl3.

alej 402

Novinky

facebook icon twitter-logo flicker rajce unnamed unnamedJoomla : Čmelák - ekologie,

CO DĚLÁME

PODPOŘTE NÁS

O NÁS

DĚKUJEME

NABÍZÍME

Ochrana přírody
Ekovýchova
Obnova krajiny
Protikorupční aktivity Dobrovolníci

Proč právě nás
Jak nás můžete podpořit

O Čmeláku
Náš team
Média
Kontakt

 

Firemní dárci
Individuální dárci
Partneři

Mariánskohorské boudy
Firemní dny
Akce pro veřejnost
Eko firma
Samolepka
Volná pracovní místa 

pruh

© Čmelák, o.s. 2012 | Švermova 32 | Liberec 10 | 46010 | tel. 482 751 195 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Supported by IT Business | Product by www.leri.cz