Den s lesníkem

(3. 11., vždy od 10:00 do 16:00)

Hledáte plán na podzimní soboty? Tak to jste na správném místě! Pojďte se Čmelákem zasadit stromky v Novém pralese. Čeká vás zajímavá lesní hra pro děti, povídání se Čmeláky, drobné občerstvení a hlavně sázení sazenic původních stromů. Přijít můžete kdykoli od 10:00 do 16:00. Na místo sázení se dostanete z Plání pod Ještědem, odkud vyrazíte po modré turistické stezce směrem k Javorníku. Po cestě nás potkáte a my vás navedeme. Pro více informací pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte 777 749 107.

Během akce budeme sázet i Lípu Republiky.

 

Den stromů pod Ještědem

(27. 10. od 10:00 do 16:00)

Užijte si barevný podzimní den a přijďte si vysadit sazenice původních druhů stromů, které byste zde našli před mnoha lety. Také vás čekají přírodovědné aktivity pro děti i dospělé! Celá akce je zdarma, nářadí, rukavice a sazeničky vám dáme, s sebou si vezměte jen pracovní oblečení a dobrou náladu :). Přijít můžete kdykoli od 10:00 do 16:00. Na místo sázení se dostanete z konečné zastávky tramvajové linky č. 3 - Horní Hanychov. Odtud bude cesta značená. Parkovat je možné na přilehlém parkovišti. Pro více informací pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte 777 749 107.

 

Exkurze pro skupiny na míru 

Pro skupiny min 8 lidí pořádáme exkurze po Mokřadech Jablonné na míru. podrobnosti a cena dohodou. Pro více informací prosím kontaktujte Adama Babku, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 777 749 315.

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů.
www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz